مکان – گذاشتن پزشکی مجموعه بهداشت استخدام

مکان – گذاشتن: پزشکی مجموعه بهداشت استخدام استخدامی بیمارستان وزیر بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات می‌خواهیم با سائلام قهرمان کشور عزیزمان ایران و آسیا شویم/ من از او نخواستم به نماز جمعه برود ، آجرلو

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی گفت: تمام امور تیم را به سائلام سپردم چون با او می‌خواهیم قهرمان کشور عزیزمان ایران و آسیا شویم.

می‌خواهیم با سائلام قهرمان کشور عزیزمان ایران و آسیا شویم/ من از او نخواستم به نماز جمعه برود ، آجرلو

آجرلو: می خواهیم با سائلام قهرمان کشور عزیزمان ایران و آسیا شویم/ من از او نخواستم به نماز جمعه برود

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی گفت: تمام امور تیم را به سائلام سپردم چون با او می خواهیم قهرمان کشور عزیزمان ایران و آسیا شویم.

به گزارش ایسنا ، مصطفی آجورلو در جلسه معارفه سرمربی تازه تیم به بازیکنان اظهار داشت: من از سائلام فقط انتظارات فوتبالی دارم، حتی در جریان حضور در نماز جمعه به او نگفتم که با هم به آنجا برویم و این اتفاق با علاقه و اشتیاق و به درخواست خود او رخ داد که من هم طبیعتا همراهی کردم. انتظارات من از او در چارچوب فوتبال خواهد بود و نه چیزی غیر از این.

او افزود: زندگی شخصی هرکسی به خودش مربوط است و قرارداد ما در چارچوب فوتبال خواهد بود. ما جهت رسیدن به پیروزی دست به رفتارهای غیر اخلاقی نمی زنیم و معتقدیم که باید در زمین مسابقه به حقمان برسیم.

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی خاطرنشان کرد: سائلام یعنی سالم از نظر فکری، ذهنی و کاری. یک سرمربی سالم به تبریز آمده تا این تیم را قهرمان کند و ما هم تمامی خواسته هایش را در اختیارش قرار می دهیم تا بتواند تیم ما را قهرمان کشور عزیزمان ایران و آسیا کند. تمام مدیران و مربیانی که تا امروز بودند جهت ما محترم هستند و جهت این کلوب زحمت کشیدند. حال ما باید آینده ای خوب جهت این کلوب رقم بزنیم تا جهت هر لحظه در تاریخ این کلوب باقی بماند.

وی گفت: همه اعضای تیم باید با هم رفیق باشند و پر انرژی کارمان را دوباره شروع کنیم و از شما می خواهم این تیم را روی پای خودش نگه دارید. همان طور که امام علی (ع) فرمودند وقت ها مثل ابر بهاری هستند، ما هم وقت ها و امتیازات زیادی از دست دادیم. باید کارمان را از مشهد و دیار امام رضا (ع) شروع کنیم و تمام امتیازات را به خودمان تخصیص داده شده است می دهیم.

مدیرعامل کلوب تراکتورسازی تأکید کرد: ما یک تیم فوتبالی هستیم که میلیون ها مردم چشمشان به ما هست. هرکسی من را می بیند، می گوید ممنونم که مربی بزرگی جهت ما آوردید. تمامی امور تیم را به سائلام سپردم چون با او می خواهیم موفق شویم. ۲۲ روز دیگر می خواهیم در نخستین بازی آسیایی الاهلی را شکست دهیم. بزرگ ترین اندیشمندان معتقدند اگر به خودت اعتقاد نداشته باشی نمی توانی کاری را انجام دهی و باید به آن باور داشته باشی. من به خدای خودم، سرمربی و شما باور دارم.

وی در آخر گفت: می خواهم به سائلام و دستیارانش بگویم که من به این تیم و این جوان ها اعتقاد دارم و می دانم که ما را به اهدافمان خواهند رساند. ما جهت این که به مردم این اعتماد را بدهیم که تیم قبلی نیستیم باید فوتبالی زیبا، تکنیکی و پر گل انجام دهیم تا باور کنند که متحول شدیم.

می‌خواهیم با سائلام قهرمان کشور عزیزمان ایران و آسیا شویم/ من از او نخواستم به نماز جمعه برود ، آجرلو

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | قهرمان | فوتبالی | تراکتورسازی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs