مکان – گذاشتن پزشکی مجموعه بهداشت استخدام

مکان – گذاشتن: پزشکی مجموعه بهداشت استخدام استخدامی بیمارستان وزیر بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری توضیح راجع به یک ممیزی ، «پایتخت ۵» ۱۸ قسمتی شد

تهیه‌کننده سریال «پایتخت ۵» راجع به تعداد قسمت‌های این سریال اظهار کرد که تعداد قسمت‌ها از ۱۵ به ۱۸ قسمت زیاد کردن یافته است.

توضیح راجع به یک ممیزی ، «پایتخت ۵» ۱۸ قسمتی شد

«پایتخت ۵» ۱۸ قسمتی شد/ توضیح راجع به یک ممیزی

عبارات مهم : سریال

تهیه کننده سریال «پایتخت ۵» راجع به تعداد قسمت های این سریال اظهار کرد که تعداد قسمت ها از ۱۵ به ۱۸ قسمت زیاد کردن یافته است.

الهام غفوری تهیه کننده سریال «پایتخت ۵» راجع به زیاد کردن تعداد قسمت های این سریال که این شب ها از شبکه یک روی آنتن می رود، به مهر گفت:تعداد قسمت های سریال «پایتخت ۵» زیاد شده است و از ۱۵ قسمت به ۱۸ قسمت زیاد کردن یافته است.

وی ادامه داد: ما تلاش کردیم هر قسمت را در ۴۵ دقیقه بسازیم تا پخش آن با دیگر سریال ها همزمانی نداشته باشد و کمتر از ۶۰ دقیقه شود.

غفوری در تصویر العمل به اینکه بخشی از صحنه های سریال «پایتخت ۵» در بازپخش دچار ممیزی شده است بود و اینکه آیا امکان دارد این سریال در قسمت های بعد دچار ممیزی شود؟ عنوان کرد: تا این لحظه هیچ سانسور و ممیزی در کار نبوده است و من اطمینان دارم اتفاقی که رخ داد، تقصیر مسئولان پخش و حتی مدیریت سطح بالای تلویزیون نبوده هست، بلکه تنها یک اشتباه بود که اتفاق افتاد.

وی اضافه کرد: من می بینم که تلویزیون و مسئولان همکاری بسیار خوبی با ما دارند. مؤسسه اوج و تلویزیون تاکنون سختگیری ای روی سریال نداشته اند و همه سکانس ها همان گونه که بوده، پخش شده است است.

این تهیه کننده در آخر با اشاره به بازخورد مخاطبان نسبت به سریال نیز گفت: اتفاقات و قصه مهم سریال «پایتخت ۵» از این به بعد رخ می دهد و تازه ماجراهای داستان شروع شده است و خوشبختانه بازخوردهای مردم هم بسیار عالی بوده است.

توضیح راجع به یک ممیزی ، «پایتخت ۵» ۱۸ قسمتی شد

واژه های کلیدی: سریال | تلویزیون | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs