مکان – گذاشتن پزشکی مجموعه بهداشت استخدام

مکان – گذاشتن: پزشکی مجموعه بهداشت استخدام استخدامی بیمارستان وزیر بهداشت اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار بین الملل اروپا تاکنون مخالفت کرده است ، زیاد کردن فشار ترامپ به اروپایی ها در جهت پذیرفتن شروط آمریکا جهت حفظ برجام

مخالفت ها در داخل دولتهای اروپایی با طرح ضد ایرانی ترامپ زیاد کردن یافته و به همین جهت نمایندگان پارلمانهای انگلیس، فرانسه و آلمان اخیرا بیانیه مشترکی را امضا ک

اروپا تاکنون مخالفت کرده است ، زیاد کردن فشار ترامپ به اروپایی ها در جهت پذیرفتن شروط آمریکا جهت حفظ برجام

زیاد کردن فشار ترامپ به اروپایی ها در جهت پذیرفتن شروط آمریکا جهت حفظ برجام / اروپا تاکنون مخالفت کرده است

عبارات مهم : اروپا

مخالفت ها در داخل دولتهای اروپایی با طرح ضد ایرانی ترامپ زیاد کردن یافته و به همین جهت نمایندگان پارلمانهای انگلیس، فرانسه و آلمان اخیرا بیانیه مشترکی را امضا کرده و جهت کنگره آمریکا فرستادند که در ضمن آن از ترامپ درخواست کردند از تلاش جهت از بین بردن توافق هسته ای دست بردارد.

الاخبار نوشت: ایالات متحده بحث و مشورتهای خود با تروئیکای اروپایی در خصوص تحریمهای کشور عزیزمان ایران را زیاد کردن داده و به این شکل تلاش می کند بر دولتهای مخالف در اتحادیه اروپا فشار بیاورد. ولی تلاش های آمریکا همچنان در مقابله با مخالفت رو به زیاد کردن اروپایی ها شکست می خورد.

به گزارش «انتخاب»؛ این روزنامه لبنانی در ادامه آورده است: بعد از شکست نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا در روز دوشنبه، در رابطه با رسیدن به توافقی در مورد إعمال تحریمها علیه ایران، واشنگتن بر این توصیه تاکید کرد که مذاکره با اروپایی ها نیاز به توافقی دارد که در ضمن آن، ملاحظات کاخ سفید در مورد توافق هسته ای رعایت شود. به گفته رابرت وود، نماینده امریکا در زمینه خلع سلاح، گفتگوهای بین آمریکا و اروپایی ها تا 12 می که وقت اعلام نظر ترامپ در خصوص توافق هست، ادامه می یابد. وی اظهار امیدواری کرد که آمریکا به توافقی با اروپایی ها برسد که مدیر جمهور ایالت متحده را آسوده خاطر کند.

اروپا تاکنون مخالفت کرده است ، زیاد کردن فشار ترامپ به اروپایی ها در جهت پذیرفتن شروط آمریکا جهت حفظ برجام

وود در صحبتهای خود از شرح مذاکرات و امکان اکتفا به تحریمهای اروپایی که تروئیکا قصد دارد از آن بعنوان جایگزینی جهت نابودی توافق هسته ای استفاده کند، سخنی به میان نیاورد. ولی این مواضع آمریکا با اینکه بر باز بودن باب مذاکره با دولتهای سه گانه غربی تاکید می کند، بر اوج رفتن سقف فشارها بر اروپایی ها اشاره دارد، تا دایره تحریمهای اتحادیه اروپا زیاد کردن یابد.

پیچیده کردن پرونده از سوی آمریکایی ها در فاصله چند روزه با سفر مدیر جمهور فرانسه و مشاور آلمانی به ایالات متحده، با نشانه فشار بر مخالفان اروپایی جهت پذیرفتن تحریمهایی غربی صورت گرفته است.

مخالفت ها در داخل دولتهای اروپایی با طرح ضد ایرانی ترامپ زیاد کردن یافته و به همین جهت نمایندگان پارلمانهای انگلیس، فرانسه و آلمان اخیرا بیانیه مشترکی را امضا ک

در این میان، دیپلماتهای اروپایی نیز بر زیاد کردن فشارهای واشنگتن و تروئیکای غربی بویژه بعد از حمله به سوریه نظر دارند، انچه که موجب شد ترامپ بر گسترش هر گونه تلاش تنش زایی علیه تهران، به دور از آینده توافق هسته ای اصرار بورزد.

در مقابل، مخالفت ها در داخل دولتهای اروپایی با طرح ضد ایرانی ترامپ زیاد کردن یافته و به همین جهت نمایندگان پارلمانهای انگلیس، فرانسه و آلمان اخیرا بیانیه مشترکی را امضا کرده و جهت کنگره آمریکا فرستادند که در ضمن آن از ترامپ درخواست کردند از تلاش جهت از بین بردن توافق هسته ای دست بردارد.

484 عضو پارلمانهای این سه کشور در این بیانیه یکسان به ترامپ در مورد عواقب فاجعه بار خروج ایالات متحده از توافق هشدار داده و اظهار داشتند این مساله خطر بزرگی است و ایرانی ها را بر آن می دارد تا توافق را به کلی لغو کرده و وارد مسابقه تسلیحاتی در منطقه شوند. در این بیانیه نماینده های اروپایی از کنگره درخواست کردند از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران حمایت کرده و مانع از این شوند که دولت آمریکا یکی از مهمترین دستاوردهای دیپلماتیک را از بین ببرد.

اروپا تاکنون مخالفت کرده است ، زیاد کردن فشار ترامپ به اروپایی ها در جهت پذیرفتن شروط آمریکا جهت حفظ برجام

طی بیانیه مذکور نمایندگان اروپایی خاطر نشان کردند که نابودی توافق می تواند به متشنج شدن روابط اعضای ناتو منجر شده است و اروپا را مجبور کند جهت حفظ توافق، به چین و روسیه نزدیک شود. علاوه بر اینکه کناره گیری از توافق به تصویر غرب در دنیا آسیب زیادی می زند، از ارزش تمام وعده ها و تهدیدات آینده اروپایی ها می کاهد و نظام بازرسی و کنترل برنامه های هسته ای کشور عزیزمان ایران را به کل از بین می برد.

واژه های کلیدی: اروپا | توافق | بیانیه | آمریکا | آمریکایی | ایالات متحده | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs